GLASS & CERAMICS / Ceramics / Golvurnor 5384061
nr 538 4061
Golvurnor
Lenght: ()
med lock, 2 st, Kina tidigt 1800-tal, blåvit dekor, skador, gamla lagningar
4000
SEK 5700
Monday August 25 2008
at 16:44:01
5.600 kr
5.000 kr